Wyświetlanie 1–48 z 463 wyników

Przysmaki dla psów i kotów – ważny element w diecie pupila

Przysmaki dla kotów i psów to rodzaj pysznego dodatku w ich diecie. Każdy właściciel zwierzaka przecież wie, że to co czworonogi znajdują w swoich miskach, ma ogromny wpływ na ich zdrowie fizyczne i psychiczne. Posiłki muszą być przecież dostosowane do danego osobnika i jego predyspozycji: wieku, przebytych chorób i zabiegów, wieku, rasy, wielkości, rodzaju preferowanej aktywności fizycznej. Czynników, które mają na to wpływ, jest wiele i prawdopodobnie moglibyśmy wymieniać jeszcze długo. Jeśli jednak ten krok masz już za sobą, z pewnością wiesz, co jest najlepsze dla Twojego mruczka, czy kundla. Wiesz także pewnie, że dieta nie składa się wyłącznie z karmy suchej lub mokrej i misek z wodą, ale także czegoś dodatkowego i pysznego! Przysmaki dla psów i kotów pełnią w ich życiu nie tylko funkcję żywieniową. Kryje się za tym coś więcej!  

Przekąska powinna stanowić coś w rodzaju nagrody lub docenienia na pewne małe poświęcenie. Przysmaki dla kotów i psów świetnie sprawdzają się na przykład w trakcie treningów lub nauki nowych zachowań. Dzięki temu zwierzak połączy te dwa elementy: jeśli uda mu się wykonać odpowiednio jakieś zadanie, w zamian otrzymuje smaczną nagrodę. Pyszny podarunek dla milusińskiego i przydatny gadżet dla właściciela. Przysmak dla psa lub kota nie powinien więc pełnić jedynie funkcji żywieniowej. Tego rodzaju dodatkowy posiłek może także wspomóc zwierzaka w uzupełnianiu doboru określonych witamin, minerałów, czy elementów odżywczych, których w danym momencie dość mocno brakuje zwierzęciu. To również wsparcie dla zdrowia dziąseł i zębów.  

Przysmaki dla kotów i psów – co znajdziesz w ofercie naszego sklepu?

W PetBox świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, co jest najlepsze, a przede wszystkim zdrowe i bezpieczne dla Twoich zwierzęcych przyjaciół. Dzięki temu w ofercie sklepu znajdziesz tylko produkty, który są sprawdzone i odpowiednio przetestowane. Wszystko po to, aby Twój pupil mógł jak najdłużej cieszyć się zdrowym i szczęśliwym życiem. Trafisz więc tutaj na całą masę pysznych przekąsek. Wśród najpopularniejszych zdecydowanie znajdują się hiszpańskie nogi szynkowe, suszone mięso wołowe, kości z wątróbką i juką, gryzaki z miętą i zieloną herbatą, żwacze wołowe, przysmaki z jagnięciną, czy rybami, a nawet ser himalajski i czekolada. To jednak nie tylko nagrody, ale przede wszystkim wsparcie w zdrowym rozwoju! Pysznie i z korzyścią zarówno dla psiaka, lub kota, jak i dla właściciela.