Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Sucha karma dla psa Primal Spirit to produkt prosto od firmy Alpha Spirit. Wyróżnikiem tej marki na rynku jest dbałość o każdy detal, składnik i element posiłku. Tak, aby czworonóg otrzymał pełnowartościowy posiłek o wysokiej jakości. Nie ulega bowiem wątpliwości, że odpowiednie odżywianie jest gwarantem zdrowia i świetnego humoru kundelka, czy rasowca.

Jak sucha karma wpływa na psy?

Sucha karma to przede wszystkim źródło istotnych witamin, minerałów oraz składników odżywczych. W dużo szybszym tempie niż jej mokry odpowiednik, dostarcza to, co istotne w diecie pupila. Warto stosować ją w kuchni każdego psa, ale ogromne znaczenie odgrywa zwłaszcza w posiłkach aktywnych i szalenie energicznych czworonogów. Co ważne, obowiązkiem właściciela zwierzęcia jest jednoczesne zapewnienie mu stałego dostępu do bieżącej wody. Takie posiłki, jak między innymi sucha karma dla psa Primal Spirit, może stać się źródłem siły i witalności w codziennej diecie! Miej na uwadze, że rodzaj określonego posiłku zależy w dużej mierze od wielu czynników – wieku, wielkości, określonych przypadłości.

Sucha karma dla psa Primal Spirit

W ofercie sklepu znajdziesz suchą karmę dla psa Primal Spirit dla każdego pupila! Każdy trafi na coś specjalnego. Na pierwszy rzut, dla przykładu, Primal Spirit 65% Oceanland, czyli białko w czystej postaci! Świeży kurczak oraz ryby, a do tego ananas, tymianek, dynia, gruszki. Brzmi pysznie! Marka dba o bezpieczeństwo pupila, dlatego nie znajdziesz w posiłku glutenu, mączek mięsnych i konserwantów. Innym rozwiązaniem dla dorosłych zwierzaków jest sucha karma Primal Spirit 60% Wilderness z dodatkową porcją wieprzowiny, kurczaka oraz ryb, ale także z pulpą buraczaną. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy produkt z tej serii może pochwalić się prostym składem, z elementów pochodzenia naturalnego, czerpanych od lokalnych dostawców. Ponadto miękka konsystencja samych chrupków ułatwia milusińskim przegryzanie i bezpieczne dostarczenie dania do organizmu. Prosto i smacznie!