Slide naturalne przysmaki dla psa Slide Slide Kong dla psa

Karma sucha Acana dla psa

Wpisz kilka słów, wyszukamy dla Ciebie podpowiedzi

 

Szukaj produktu...
Generic filters
Filter by Marki
ACANA
CIBAU
EMPIRE - BEST SELLER
FARMINA GRAIN FREE
FARMINA N&D Low Grain
FARMINA N&D Pumpkin
FARMINA N&D Quinoa
FERINGA
GranataPet
LINCOLN PREMIUM - BEST PRICE
NATURAL TASTE
ORIJEN
WIEJSKA ZAGRODA

Kategorie produktów

Produktów na stronie:

Wyświetlanie 1–12 z 20 wyników

ACANA to kanadyjska sucha karma dla psów, która powstaje w kuchni NorthStar w Albercie. Wszystkie składniki w Biologicznie Odpowiednim Jedzeniu pochodzą od sprawdzonych i zaufanych dostawców – regionalnych farmerów i rybaków. ACANA to karma z dużą zawartością mięsa w proporcjach WholePrey™ – przepełnia jej skład po same brzegi. Obok mięsa mięśniowego w składzie Twój zwierzak znajdzie organy, chrząstki i szpik, które są naturalnym źródłem związków mineralnych i witamin. Dzięki takim proporcjom na opakowaniu jedzenia ACANA nie znajdziesz długiej listy sztucznych suplementów. Niskoglikemiczne świeże owoce i warzywa oraz zioła również dostarczają naturalnych składników odżywczych.  

ACANA jest karmą dla wszystkich psów niezależnie od rasy i wieku. Jedzenie dla psów obejmuje 4 linie:

ACANA Classics – to formuły dedykowane dla psów wszystkich ras i w każdym wieku. Jest idealna dla szczeniaka, jak i dla psiego seniora. Classics zawiera 50% składników mięsnych, a wśród nich Twój Pupil ma do wyboru bogatą w czerwone mięso ACANA Classic RedACANA Prairie Poultry przepełnioną świeżym mięsem drobiowym lub ACANA Wild Coast ze świeżymi rybami.

ACANA Heritage – Wśród tej linii znajdziesz m.in. karmę dla szczeniaków małych ras, karmę dla seniora, dla psów z nadwagą i bardziej aktywnych zwierzaków. Formuły zawierają od 60 do 75% mięsa: drób z chowu bezklatkowego, jaja ściółkowe i ryby poławiane w naturalnym środowisku.

ACANA Singles – Doskonała dla psów wrażliwych i z alergiami pokarmowymi. Twój pies ma do wyboru trzy monobiałkowe formuły, które przepełnione są świeżym lub surowym mięsem w 50%. ACANA Grass-Fed Lamb z surową jagnięciną, ACANA Yorkshire Pork ze świeżą wieprzowiną, ACANA Pacific Pilchard ze świeżymi sardynkami.

ACANA Regionals – zapoznaj swojego czworonoga z bogactwem świeżych składników z regionu Alberty zamkniętych w czterech formułach – Grasslands, Wild Prairie, Pacifica i Ranchlands przepełnionych w 70% świeżym, rozmaitym mięsem.