Genesis Pure Canada Cat

Wpisz kilka słów, wyszukamy dla Ciebie podpowiedzi

 

Szukaj produktu...
Generic filters
Filter by Marki
ACANA
CIBAU
EMPIRE - BEST SELLER
FARMINA GRAIN FREE
FARMINA N&D Low Grain
FARMINA N&D Pumpkin
FARMINA N&D Quinoa
FERINGA
GranataPet
LINCOLN PREMIUM - BEST PRICE
NATURAL TASTE
ORIJEN
WIEJSKA ZAGRODA

Kategorie produktów

Produktów na stronie:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Genesis Pure Canada Cat to naturalna karma holistyczna dla kotów.

Kot, którego przodkiem jest żbik, jest ewolucyjnie przystosowany do diety bogatej w mięso i ryby. Dostarcza on organizmowi także owoce, warzywa i jagody, spożywając je wraz z zawartością żołądków swoich ofiar. Ta kombinacja zapewnia mu całą gamę niezbędnych witamin, minerałów i mikroelementów, dzięki czemu jest on w stanie przystosować się do dzikiego środowiska,
w którym żyje.

Linia produktów Genesis Pure Canada została stworzona z myślą o naturalnych, ewolucyjnych wymogach żywieniowych. Receptury zawierają: 70% wysokiej jakości białka pochodzenia zwierzęcego, 30% warzyw, owoców i jagód, 0% zbóż oraz zrównoważoną zawartość witamin i minerałów.

Przy wyborze źródeł mięsa, producent szczególny nacisk kładzie na jego pochodzenie, jakość i świeżość
a przede wszystkim różnorodność. Z dużą ostrożnością wykorzystuje istniejące zasoby, biorąc pod uwagę założenia zrównoważonego rozwoju. “Jesteśmy dumni z tego, że wybieramy tylko doskonałe, czyste surowce, a jednocześnie stosujemy odpowiednie techniki gotowania, by pozyskać z nich jak najwięcej wartości odżywczych.”

Genesis Pure Canada to smaczna, odżywcza i kompletna karma dla kotów wszystkich ras, która gwarantuje najwyższe standardy jakości.