Farmina N&D Quinoa

Wpisz kilka słów, wyszukamy dla Ciebie podpowiedzi

 

Szukaj produktu...
Generic filters
Filter by Marki
ACANA
CIBAU
EMPIRE - BEST SELLER
FARMINA GRAIN FREE
FARMINA N&D Low Grain
FARMINA N&D Pumpkin
FARMINA N&D Quinoa
FERINGA
GranataPet
LINCOLN PREMIUM - BEST PRICE
NATURAL TASTE
ORIJEN
WIEJSKA ZAGRODA

Kategorie produktów

Produktów na stronie:

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

N&D Quinoa dla kota to linia włoskiej marki Farmina, której przeznaczeniem jest wspomaganie i utrzymanie doskonałej kondycji zwierzaka. Quinoa należy do rodziny szarłatowatych tak jak szpinak i burak. Jest pokarmem bezglutenowym uznawanym za superżywność ze względu na swoje właściwości odżywcze. Jest doskonałym wsparciem i pokarmem dla kotów ponieważ wspomaga trawienie, wchłanianie składników odżywczych oraz odporność jelitową.

Karmy N&D Quinoa Urinary oraz Digestion to specjalne formuły wspomagające prawidłowe działanie organizmów kotów. Quinoa Urinary to dieta, która wspomaga działanie układu moczowego. Żurawina zakwasza mocz oraz co zdarza się często, zapobiega rozwojowi kamicy struwitowej i szczawianowej u kotów. Obie linie zawierają cenne nutraceutyki, dzięki czemu mają także prozdrowotny wpływ na układ pokarmowy. N&D Quinoa Digestion redukuje fermentację zmniejszając przy tym ilość gazu jelitowego, a mięta w składzie usprawnia procesy trawienne zmniejszając produkcję soków żołądkowych, działa również rozkurczająco.

Jest to żywność funkcjonalna, która wspomaga zdrowie kotów tych po i przed sterylizacją. Nie są to karmy weterynaryjne, ale stanowią alternatywę dla kotów cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości. Będzie to np. idealny wybór i karma sucha dla kota, który wymiotuje i nie chce jeść.