Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Bądź najlepszym kompanem swojego zwierzaka i zapewnij mu karmę, która wzmocni jego zdrowie psychiczne i fizyczne. Bo pies w pełni sił to pies szczęśliwy! Chyba każdemu z nas na tym zależy, prawda? W owym procesie pomoże sucha karma dla psa Lincoln! Racjonalne odżywianie jest kluczem do sukcesu i zdrowia naszego zwierzęcego przyjaciela!

Co wyróżnią suchą karmę dla psa Lincoln?

Sucha karma dla psa Lincoln to posiłki dla każdego czworonoga, z uwzględnieniem tych osobników, wrażliwych w kwestiach pokarmowych. W produktach marki nie znajdziemy dodatków zbożowych, co wpływa korzystnie na późniejsze trawienie. Ponadto firma stawia na różnorodność. W ofercie pojawiają się więc dania dla kundelków i rasowców z uwzględnieniem ich wieku, określonych cech i predyspozycji, a także potencjalnych chorób i komplikacji zdrowotnych. To ważne, aby serwować milusińskiemu to, co odpowiednie dla niego. Każdy psiak jest bowiem inny i posiada także odmienne potrzeby. Zadaniem właścicieli jest ich zaspokojenie. Tak, aby czworonogów mógł cieszyć się długim i szczęśliwym życiem. W tym procesie zdecydowanie będzie nas wspierać sucha karma dla psa Lincoln.

Sucha karma dla psa Lincoln – jak wybrać odpowiedni produkt?

W ofercie marki Lincoln znajdziesz coś dla każdego psa. Co dla szczeniąt? Wołowina z warzywami. W karmie znajdziemy odpowiednią kombinację witamin, minerałów i składników odżywczych, które będą wspierać młodego osobnika. Lata szczenięce to poznawanie świata, ciągła zabawa i ruch. Dostarczanie energii w dużych dawkach jest konieczne! Co dla dorosłego pupila? Lincoln senior & light. Suszone mięso z ekstraktami roślinnymi i ryżem to składniki o jakości human grade. Oznacza to, że są tak dobrej jakości, jak te dostarczane w posiłkach ludzkich. Danie dedykowane jest seniorem, głównie tym zmagającym się z nadwagą, co bywa częstym problemem w późnym wieku. Naszego milusińskiego wspierać będzie wieprzowina z wołowiną oraz elementy pochodzenia roślinnego. Sucha karma dla psa Lincoln to bezpieczne i smaczne źródło zdrowia!