Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Od zarania dziejów, głównym elementem psiej diety w warunkach pierwotnych było mięso i ryby. W naturalnym środowisku psy pozyskiwały pożywienie również z owoców, warzyw i ziół. Ich dieta opierała się wyłącznie na tym, co były w stanie samodzielnie upolować.

Pies, którego przodkiem jest wilk, potrzebuje diety bogatej w mięso. Dietetycy z Genesis Pure Canada, wykorzystując fundamentalną wiedzę dotyczącą psich potrzeb, przygotowali specjalne receptury, które pozwolą zaspokoić wszystkie wymagania żywieniowe.

Genesis Pure Canada została stworzona z myślą o ewolucji i naturze! Skład receptur stanowi 80% białka zwierzęcego (ze świeżego mięsa i ryb), 20% owoców, warzyw, ziół i witamin oraz 0% zbóż. Zależało nam na prostocie i użyliśmy tylko tego, co niezbędne – wysokiej jakości składników,
których Twój pies potrzebuje do rozwoju!

Wyjątkiem jest SHALLOW LAND, w której przypadku odchodzimy od przyjętej zasady. Formuła ta zawiera jako jedyne źródło białka zwierzęcego – jagnięcinę, która stanowi aż 60% wszystkich składników. Dlatego też Shallow Land najlepiej odpowiada potrzebom psów wrażliwych żywieniowo.

Świeże, starannie wyselekcjonowane produkty odgrywają kluczową rolę w wyborze składników. Jest to ważna część filozofii Genesis Pure Canada. Jesteśmy dumni z tego, że wybieramy tylko doskonałej jakości, czyste surowce, a jednocześnie stosujemy odpowiednie techniki gotowania, by pozyskać z nich jak najwięcej wartości odżywczych. Karma dla psów Genesis Pure Canada gwarantuje najwyższe standardy jakości, których oczekujesz w trosce o swojego psa. To także wyśmienite smaki, powstałe dzięki użyciu świeżych składników, we wszystkich naszych przepisach.

Genesis Pure Canada wykorzystuje unikalną, precyzyjnie dobraną mieszankę świeżych mięs. Stanowią one naturalne źródło białka, bogatego w witaminy i składniki odżywcze, których potrzebuje Twój pies. Wierzymy, że to najlepsza forma żywienia, najbardziej odpowiadająca pierwotnej diecie psich przodków. Dzięki specjalnie opracowanym recepturom, nasza sucha karma dla psa jest smakowita, bogata w składniki odżywcze, które są dobrze przyswajane i prawidłowo trawione przez Twojego pupila.