Wyświetlanie 1–48 z 57 wyników

Nauka okazała się kluczem do potęgi marki Farmina. Twórcy firmy stawiają sobie za cel tworzenie takich produktów, które są naturalnie zdrowe dla psów, a formuła posiłków oparta została na latach badań i doświadczeń. Wszystko po to, aby nasi zwierzęcy przyjaciele otrzymywali wyselekcjonowane dania, najwyższej jakości. Taka jest sucha karma dla psa Farmina!

Sucha karma dla psa Farmina – najważniejsze informacje

Farmina jest marką, która w swoich działaniach łączy dwa elementy – naukę i naturę. Jak widać, ten miszmasz świetnie się sprawdza! Formuły dań tworzone są na bazie naturalnych przeciwutleniaczy. Ponadto sucha karma dla psa Farmina nie zawiera elementów i organizmów genetycznie modyfikowanych. Także na etapie samego pakowania nadal uwzględniane są określone zasady, zapewniające świeżość produktów. Farmina robi więc wszystko, aby przy wspólnych działaniach naukowców z całego świata, wciąż udoskonalać karmy. Tak, aby nasi zwierzęcy przyjaciele otrzymywali jedynie posiłki najwyższej jakości!

Jak dobrać suchą karmę dla psa Farmina?

Marka proponuje posiłki dla każdego czworonoga! Oto kilka naszych propozycji. Vet Life Oxalate Dog to karma dedykowana psom zmagającym się z kamieniami moczanowymi, cystynowymi i szczawianowymi. To również danie dla pupili z chorobami nerek. W czym tkwi sekret owej karmy? Już niewielka ilość wapnia i witaminy D3 ogranicza tworzenie się wspomnianych kamieni. Znaczenie ma również niski indeks glikemiczny. Z kolei N&D Ancestral Grain Chicken Pomegranate Adult to po prostu pełnowartościowe danie dla dorosłych czworonogów. Podstawę stanowi kurczak z wolnego wybiegu oraz owoce granatu. Ta sucha karma dla psa Farmina to wyłącznie naturalne przeciwutleniacze, bogate w witaminy, w 90% z białkiem pochodzenia zwierzęcego. Psy, podobnie jak człowiek, także mają swoje ulubione smaki i dania idealne dla podniebienia. W związku z tym Farmina oferuje liczne rozwiązania smakowe, nawet dla tych najbardziej wybrednych pupili! Łączenie mięsa z owocami i warzywami w różnorodnych kombinacjach daje ogromne pole do kulinarnych, psich eksperymentów.