Wyświetlanie jednego wyniku

  • FUN CAT FISH 20kg

    174,00 
    Wybierz opcje

Podaruj swojemu pupilowi to, co najlepsze i postaw na suchą karmę dla kota Farmina! Dieta ma ogromny wpływ na zdrowie czworonoga. Posiłki powinny być dopasowane do określonych potrzeb i oczekiwań milusińskich. Na bieżąco kontroluj, jakie składniki warto dostarczać kociakowi, jak zmienia się zapotrzebowanie na określone elementy w trakcie wzrostu zwierzaka. Istotne, aby były to elementy naturalne, takie, jakie oferuje marka Farmina. Dzięki takiej opiece będziesz mógł się cieszyć wspólnym życiem ze swoim zdrowym i energicznym przyjacielem przez wiele, długich lat!

Dlaczego sucha karma dla kota jest ważna?

Sucha karma dla kota Farmina niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim w dużo szybszym tempie niż w przypadku karmy mokrej, suche posiłki ekspresowo wręcz dostarczają ważnych dla zwierzaka składników odżywczych. Jedyną rzeczą dodatkową, o której należy pamiętać, jest dostarczanie wody, aby nie dopuścić do odwodnienia. Ponadto suche dania korzystnie oddziałują na zęby i mogą przyczynić się do regularnego pozbywania się kamienia. Musimy mieć jednak na uwadze, że menu, z jakiego powinien korzystać milusiński, zależy nie tylko od formy i konsystencji, ale także od wieku, masy, czy rasy.

Farmina – naturalna, włoska marka

Sucha karma dla kota Farmina to połączenie natury i nauki. Marka słynie z nieustającego kontrolowania swoich produktów, ich ulepszania. Wszystko to na drodze badań i doświadczeń. Ponadto każda karma pozbawiona jest sztucznych składników i ulepszaczy. Całość stworzona w zgodzie z naturą. Dzięki temu w naszym sklepie możesz trafić na takie dania, jak serie pełnowartościowych karm dla dorosłych kotów z dodatkami owoców: pomarańcza, granat, czy melon. W żadnej z nich nie ma zbóż, które czasami mogą przynieść sporo szkody. Sucha karma dla kota Farmina to nie tylko dania dedykowane dorosłym zwierzakom. Maluchy od pierwszego miesiąca życia, mamy karmiące oraz te jeszcze w ciąży – wszystkim należy się specjalna, żywieniowa opieka i tutaj pojawiają się posiłki bogate w kwas foliowy, witaminy z grupy B oraz A, C, D3, E, żelazo, cynk.