Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

W trosce o naszych zwierzęcych przyjaciół wielu z nas stawia na to, co najlepsze, zdrowe i przede wszystkim w pełni naturalne. Taka jest właśnie Farmina, mokra karma dla kota! Zdrowie czworonogów w dużej w mierze zawarte jest w ich diecie. Należy dostarczać kociakom na bieżąco to, czego potrzebują, aby wspierać ich formę fizyczną, ale także psychiczną! Oczywiście określone posiłki wpływają także na łagodzenie potencjalnych problemów zdrowotnych, co również należy mieć na uwadze w planowaniu diety.

Dlaczego Farmina?

Włoska marka Farmina to brand, który zajmuje się produkcją karmy dla zwierząt w myśl idei łączenia natury i nauki. Cały sztab ekspertów od lat prowadzi badania i doświadczenia, które pomagają w udoskonalaniu procesu tworzenia najlepszych posiłków dla czworonogów. Dzięki temu masz pewność, że pupil dostaje to, co najlepsze. Drugim z wymienionych czynników są naturalne składniki. W karmach znajdziesz jedynie dania, które nie były modyfikowane genetycznie i zawierają wyłącznie naturalne przeciwutleniacze.

Farmina – mokra karma dla kota. Jaką wybrać?

Co zawiera w sobie Farmina, mokra karma dla kota? Przede wszystkim mięso, stanowiące źródło białka. Włoska marka posiada w swojej ofercie specjalne mokre musy o zróżnicowanych smakach: dorsz, jagnięcina, sardynki, łosoś, królik, kurczak. Bez sztucznych dodatków, bez barwników i ulepszaczy. Wszystko w pełni zdrowe i naturalne. W zależności od wybranego składu i smaku Twój kociak razem z posiłkiem otrzyma witaminę A, D3 i E. Zanim jednak wybierzesz określone kocie menu, pamiętaj, aby dania dostosować do oczekiwań milusińskiego. To istotne chociażby w przypadku potencjalnych kłopotów zdrowotnych. Farmina dba także o tych czworonogów, dzięki temu w ofercie znajdziesz potrawy zapobiegające powstawaniu kamieni struwitowych oraz kamicy dróg moczowych. Farmina, mokra karma dla kota pomoże także w przypadku zapalenia pęcherza moczowego. To ważne, aby pamiętać, jak duży wpływ może mieć dieta na zdrowe milusińskiego.