Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Co jest ważne dla zdrowia naszego pupila? Odpowiednia dieta (dopasowana do rasy, stanu zdrowia, czy wielkości zwierzaka), suplementacja, zabawa i także pielęgnacja! W ostatnim z wymienionych elementów sprawdzą się szampony dla psów i kotów. Wybierz ten, idealny dla Twojego pupila! Jaki produkt będzie odpowiedni?

Szampon dla kota, szampon dla psa – ważne informacje

Szampon dla psa i kota to produkt, który przyda się każdemu pupilowi. Wbrew pozorom owe środki oddziałują na wiele aspektów, nie tylko czystość. Naturalnie produkty pielęgnacyjne, w pierwszej kolejności, mają na celu oczyszczenie sierści z zabrudzeń. Odpowiednie szampony odegrają jeszcze jednak dodatkową rolę. Nawilżą skórę milusińskiego, uchronią zwierzaka przed szkodliwymi pasożytami oraz nadadzą blasku. Warto pamiętać o tym, aby dopasować środek do rasy, a nawet wieku kundla, czy kociaka. Szczeniaki i kocięta wymagają o wiele delikatniejszej ochrony, niż dorośli. Jeśli pupil jest wrażliwy na czynniki zewnętrzne – również odpowiednio dopasuj środek. Często uniwersalne szampony mogą bowiem okazać się szkodliwe i przynieść więcej szkód niż pożytku. W związku z tym, przed dokonaniem ostatecznej decyzji zakupowej, dokładnie przeanalizuj, czego potrzebuje Twój psiak lub kociak!

Szampony dla psów i kotów – najlepsze produkty

Jak już wiesz zarówno szampony dla kotów oraz psów warto dobrać tak, aby odpowiadały określonym preferencjom, wymaganiom i cechom pupila. Mamy więc kilka propozycji! Sierść Twojego psiaka jest jasna niczym śnieg? Warto postarać się o utrzymanie tego pięknego stanu! FFL Shampoo White Dogs rozświetli i nada większy połysk. Ponadto zadba o skórę. Szczeniaczki i małe kocięta wymagają szczególnej troski i opieki. Taka będzie konieczna także w przypadku pielęgnacji. Wybierz środek od Fitmin! To delikatna formuła, bogata w aloes i D-Panthenol, nie podrażnia młodzieńczej skóry. Szampon dla kota, czy psa to nie tylko pielęgnacja stricte wizerunkowa! W ofercie naszego sklepie znajdziesz bowiem także produkty przeciwpasożytnicze, łagodząco działające na swędzenie i podrażnienia, nawilżające skórę i chroniące przed pasożytami.