Ubranka dla psa

Wpisz kilka słów, wyszukamy dla Ciebie podpowiedzi

 

Szukaj produktu...
Generic filters
Filter by Marki
ACANA
CIBAU
EMPIRE - BEST SELLER
FARMINA GRAIN FREE
FARMINA N&D Low Grain
FARMINA N&D Pumpkin
FARMINA N&D Quinoa
FERINGA
GranataPet
LINCOLN PREMIUM - BEST PRICE
NATURAL TASTE
ORIJEN
WIEJSKA ZAGRODA

Kategorie produktów

Produktów na stronie:

Wyświetlanie 1–12 z 36 wyników

Jak dobrać rozmiar ubranka dla psa?

Przed zakupem ubranka dla naszego zwierzaka, należy przyjrzeć się kilku kluczowym aspektom. To dlatego, że zbyt małe ubranie może uwierać i utrudniać poruszanie się, natomiast zbyt duże nie będzie spełniać swojej roli, którą często jest dogrzanie psa.

Długość ciała – Jest to odcinek między szyją – jej podstawą, a początkiem ogona. Istotne abyś zmierzył psa gdy stoi. Ubranko powinno kończyć się 2-3 centymetry przed początkiem ogona. W większości naszych produktów, ten wymiar oznaczony jest literą g.

Obwód klatki piersiowej to jego rozmiar w najszerszym miejscu klatki. To najważniejszy element doboru ubranka dla psa, a zły pomiar może sprawić, że ubranko nie będzie spełniać swojej roli. Wśród naszych produktów ten wymiar oznaczony jest literą d.

Obwód szyi – tutaj również zmierz najszersze miejsce, a wybierając ubranko pomyśl o zapasie 1-2 centymetrów. Jest to wymiar oznaczony literą b.

Sweter dla psa

Jakiego typu okrycia znajdziesz na naszej stronie? Będą to zarówno ubranka dla Yorka, sweterek dla Chihuahua czy bluza dla Maltańczyka. Na pewno uda Ci się także upolować duże rozmiary dla większych psiaków.

Płaszczyk przeciwdeszczowy to obowiązkowe wyposażenie, każdej psiej szafy. Dodatkowo w zimę można go założyć np. na sweterek. Dzięki nieprzemakalnej tkaninie chroni przez wodą i wilgocią.

Ubranko dla Chihuahua można wykorzystywać w zasadzie przez cały rok. Właściciele tych maluchów mogą wybierać spośród ubranek ozdobnych jak i tych funkcjonalnych. Przydatnych w czasie deszczu, chłodu w zimie czy dżdżystych jesieni. Sweterek dla małego psa to coś co przyda się w każdej psiej garderobie!

Kurtki oraz kurtki z kapturem to połączenie wodoodpornych materiałów oraz ciepłej i trwałej dzianiny. Innymi słowy idealny psi outfit na dżdżystą jesień i mroźną zimę. Wszystkie ubrania dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych oraz 6 rozmiarach.